Yüzlerde mutluluk takıntısı


Samimiyetsizliğin damgasıdır selam verdikten bir saniye sonra yüzü donuklaşanlar. Bu yüzden yalanlara sarıldım, yalanlarla sardılar. Biraz yorgunum, bir yanım çocuk.

Aldılar mutluluğun patentini elimizden, papatyalar ölmezler, papatyaları öldürürler diyen adam kadar çaresiz bıraktılar. Bir insana verilebilecek en güzel hediye sarılmaktır verelim dedik! elimize sarı çiçek verdiler tamam dedik sonra sarı çiçek geçiciliğin rengidir dediler, en sonunda tek taş yüzük aldık, adına ne dersen de kandırıldık. Biz ilke merkezli olamadık kişilerde takıldık kaldık ve sahnesi gelen çıktı gitti gelmez artık.

Yanmayan bir sokak lambası çok şey anlatır yazma dilini bilenlere, acıya gelince söz insanı yücelten bir şeydir diyorlar, mutluluk mu o içselleştirilmeden pazarlanan bir mal olmuş artık.

Nerede kayseri nakliyat yazdığı belli olmayanlar kuralların şöhreti,  gerçek kurallardan daha çok bilinir olmuş. Onur, şeref adalet ismini çocuklarına veren ebeveynler yapmıştır aslında en büyük anarşistliği,  İnsanların yüzlerinde kaldı sadece mutluluk takıntısı.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul escort