Türk Kahvesinde Yeni Bir Dönem


Türk kahvesine adeta yeni bir tanım kazandıran Yaptat kervansaray kahvesi , Adıyaman’ın keşfettiği en özel lezzet olarak kısa zamanda adını duyurmayı başardı. Adıyaman Kervansaray kahvesi olarak da bilinen bu lezzet, en doğal hali ve kafeinsiz kahve türlerini üretmekte olan firması ile bütün Türkiye’ye hizmet sunan başarılı bir firmadır. Osmanlı kahvesi geleneğini de en iyi şekilde devam ettirmektedir.

Gerçek Türk Kahvesi Keyfini Yaşama Zamanı

Kervansaray kahvesi, 7 karışımlı kahve olarak, tadı ve kokusu ile farkını ortaya koymaktadır. Şifa veren özel 7 karışımın içerisinde bulunması, içilmesi en kolay ve sağlıklı Türk kahvesini ortaya çıkarmıştır. Damla sakızı, salep ve çikolata tatlarının damakta tek tek hissedilebildiği, oldukça özel bir lezzete de sahiptir. Çok farklı kavurma teknikleri ile üretilen bu kahve, kısa sürede bayatlamayan, her zaman tazeliğini koruyan ve imalat tekniklerine de uygun şekilde üretilen, güven veren bir lezzettir. Damla sakızının muhteşem tadı ve kokusu, Türk kahvesi ile birleşerek, en güzel haliyle tadını vermekte, salep ve çikolatanın da verdiği tadı her yudumda devam ettirmektedir. Kültürümüz için çok özel bir yere sahip olan Türk kahvesinin en farklı türlerini bulmanın mümkün olduğu bu firmada, talep edilen miktarlarda Türkiye’nin her yerine bütün siparişler için ücretsiz kargo ile gönderim sağlanır.

Kahve Üretimi Konusunda Uzman Bir Ekip Çalışması

Teknolojik ve yeterli kapasitedeki üretim tesisleri, alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile kalite prensibinde devam eden çalışma sistemi sayesinde, helal sertifikasını da alabilmiş son derece kurumsal bir firmadır. Hijyen koşulları ve gıda güvenliği konuları üst düzeydedir. Türk kahvesi, bu tesislerde son derece kaliteli sağlık koşullarda üretilir. Tüm ekip öncelikle bu alanda eğitim alarak iş başı yapmaktadır. Her aşamasında detaylı denetlemeler ile kaliteli ve hatasız ambalaj üretimi sağlanır. Üretim sürecinin planlanarak uygulamaya geçilmesinden ücretsiz sevkiyat bölümüne kadar her aşamasında denetim devam etmekte, tecrübeli ekibi sayesinde Adıyaman Kervansaray kahvesi bir marka olarak çalışmalarını en iyi şekilde sürdürmektedir. Türkiye’de ayrıcalıklı ve gerçek Türk kahvesi lezzeti için, Adıyaman’ın özel lezzeti tercih edilmelidir.

Sipariş vermek için tıklayınız.

   

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir