İzmir’de Aynı Gün Samsung Servis Hizmeti İmkanı


Dünya çapında ünlü ve ülkemizde de ürünleri yoğun ilgi gören, Güney Kore merkezli teknoloji devi marka Samsung çoğu insanın hayatında yer etmiş önemli bir markadır. Piyasada yer alan çok çeşitli ürünleri ve kalitesi nedeniyle Samsung ürünleri çok sayıda insan tarafından güven ve beğeni ile tercih edilmektedir. Özel Samsung Servis İzmir firması olarak biz de Samsung markasının kalitesine doğru orantılı olarak vermekte olduğumuz özel servis hizmetlerimiz ile Samsung kullanıcılarının her türlü probleminde yanlarında olmak için her geçen gün daha çok çalışmaktayız.

Samsung dünya çapında ve Türkiye’de adından nasıl sıkça söz ettiriyorsa Özel Samsung Servis İzmir firmamız da İzmir’de adından sıkça söz ettirmeyi başaran firmalardan biri olark karşınıza çıkmaktadır. Bugüne kadar işini severek yapan uzman personelimiz ve teknik kadromuz ile birlikte bütün Samsung ürünleriniz için bakım, onarım gibi teknik servis hizmetlerini sağlamakta ve hatta İzmir dışından da ilgi görmekteyiz.

Her daim sorularınıza cevap bulabileceğiniz, şikayetleriniz ile ilgilenen uzman müşteri destek ekiplerimiz 7/24 çağrı merkezimizde sizleri beklemektedir. Uzman kadromuz 1 yıl garantili servis hizmeti vererek son teknoloji ekipmanlar ile alanında en iyiler şeklinde çalışmaktadır.

Firmamız aynı zamanda hızlı servis hizmeti sağlamayı da son derece geliştirmiş olup aynı gün servis imkanları da sunmaktadır. Yedek parça değişiminde mutlaka orijinallikten yana olarak hizmetlerlerimize devam etmekteyiz.

İnternet adresimiz: Samsungservis.co

   

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir