İzmir immergas Servisi


Uzun yıllar ülkemizde hizmet veren Daikin firması 2011 yılında immergas markasının %100 hissesini satın alarak ülkemizde ısı sistemleri üzerine üretimler yapmaya başlamıştır. Ülkemiz genelinde 500’den fazla servis noktası bulunmaktadır. Geniş bir hizmet ağın sahip olan firmamızın, izmir immergas servisi şubesi ile tüm bakım hizmetlerini sunarak, müşterilerimizin yanında olduğumuzu, her türlü bakım ve tamir işlerini özenle yaptığımızı belirtmekteyiz. izmir immergas kombi bakımı servislerimiz, Ege bölgesinin büyük çoğunluğuna hizmet götürmekte ve öncülük yapmaktadır. izmir immergas teknik servisi şubelerimizin tamamında, ısı sistemleri üzerine gerekli eğitimlerini tamamlamış, bilgi birikimi olan deneyimli personeller istihdam edilmektedir. Cihaz eğitimleri ile birlikte, iş ahlakı ve kişisel iletişim eğitimleri de tüm personelimize verilmiştir.

immergas Teknik Servis izmir

Dünyanın birçok yerinde hizmet veren firma sektördeki bilgi birikimi sayesinde, en kaliteli ürünleri üreterek, ülkemiz başta tüm ülkelere satış yapmaktadır. Yaptığı ürünlerin servis işlemleri için Ege bölgesinde, izmir immergas kombi servisi ile hizmet vermektedir. Kombi cihazları özel emniyet tertibatlı olarak üretilir, ancak düzenli kontrol edilmesi ve bakımı yapılması gereken cihazların başında gelir. izmir immergas servisi olarak tüm müşterilerimizi, cihazların kullanımı ve bakımı konusunda bilgilendirmekteyiz. izmir immergas kombi tamiri ihtiyaçları durumunda kendilerine aynı gün içerisinde tüm hizmetleri sunmaktayız.

izmir Kombi Teknik Servisi

izmir immergas kombi servisi olarak, müşterilerimizi cihazların verimli kullanımı hakkında bilgilendirmekteyiz. Kombi cihazlarının verimli olarak kullanılabilmesi için, yıllık bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Kombi cihazları sürekli ateşleme sistemi ile çalıştığı ve gaz yanması oluştuğu için, cihaz içerisinde is birikmesi olabilmektedir. is birikmesi bazı kanaların tıkanmasına cihazın veriminin düşmesine neden olabilmektedir. immergas kombi bakımı yaptırarak, cihazınızın daha uzun süre sorunsuz çalışmasını, henüz ortaya çıkmamış ancak yakın zamanda meydana gelebilecek arızaları önlemiş olursunuz. Bakımı yapılan cihaz daha iyi ısı sağlayacak ve enerji tasarrufuna neden olacaktır.

Ne işlemler Yapılıyor?

izmir immergas teknik servisi ekiplerimiz, tüm kombi modellerinin bakımların, ısı tesisatının tamamının kontrollerini yapmaktadırlar. izmir immergas kombi bakımı olarak sadece kombi cihazının bakımı yapmak verimli ısı için yeterli gelmeyebilir. izmir immergas kombi tamiri yapıldıktan sonra, tesisatın diğer parçaları olan peteklerde kontrol edilmektedir. Uzun kullanım sonrasında petekler içerisinde, kireçlenme nedeniyle tıkanmalar meydana gelebilir ve petekler tam ısınmaz. Bu ısı veriminin düşmesine neden olur. Ekiplerimiz petek temizliği de yaparak tüm sistemi en iyi duruma getirir.

immergas Servisi

Kombi sistemleri üzerinde başarılı hizmetler veren firmamız, binlerce müşterisine bölgesel servisler aracılığı ile en iyi hizmetleri sunmaktadır. izmir immergas teknik servisi bulunduğu bölge çevresinde, kombi ve diğer ürünlerimiz için servis hizmeti sağlamaktadır. izmir immergas servisi tarafından, tüm cihazların montajı dahil her aşamadaki bakımları güven ve kaliteli olarak yapılmaktadır. izmir Kombi bakımı ihtiyacınız olduğunda servislerimi veya çağrı merkezimizi arayarak, servis isteği bırakmanız durumunda, en yakın servisimiz aynı gün içerisinde sizlere ulaşacak ve gerekli hizmeti sunacaktır.

Hizmetlerimiz

izmir immergas kombi servisi tüm şubelerimizin hizmetlerindeki önceliği müşteri memnuniyetidir. Tüm ürün çeşitleriniz için servis hizmeti sunmaktayız. Ürünlerinizin mağazadan evinize taşınması, evinizde kullanım yerine kurulması, montajı, ilk çalıştırmasının yapılması ve sizlere çalışma sisteminin gösterilmesi yapılmaktadır. Cihaz bakımı hakkında sizler bilgilendirilmekte ve izmir immergas kombi tamiri yapılması gerektiği zaman hemen bizleri aramanız konusunda uyarılar yapılmaktadır. Tüm servis hizmetlerimizi 24 saat içerisinde müşterilerimize vermeye, onların mağduriyetlerini en kısa süre içerisinde gidermeyi hedeflemekteyiz. Tüm servis hizmetlerimizi firma garantisi altında garantili olarak sunmaktayız.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir