Gidecek yeri olmayanlar kaybolmazlar


Hımm evet anladım diyebilmek için bu konunun içinde olman gerekmektedir, farklıdır. Farkı mimiklerinden okunur. Dışında duramazsın, ya içindesindir ya dışında. Eğer karşı tarafta varsa anlayabilirsin ama kavrayamazsın.

En ilginç tarafı da gülerken daha çok kendini açık etmesidir, iki zıt olayın tam olarak bir araya gelmesidir. Nereden bakarsın ironidir. Bu duygu bünyende ne kadar yüklü olursa o kadar az boşaltıyorsun. Bu ilginç işte. Suyun altında yaşıyormuşçasına his verir. Yalnız kalsan da medyatik olsan da durum değişmez.

Bazen bazıları çok güçlüdür bu duyguya karşı, kimseye hiçbir şey söylemezler, içinde büyütür ve uyuyarak boşaltmak isterler. Sanma ki bunlar çok zayıf tam tersi bence bu karakterde kişiler en güçlülerdir. Konuyu açınca dağılacağını ve bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını düşünürler, bu yüzden kendine yetmeyi bir şekilde bilirler. Belki de anlatınca anlamayacaklar zannederler, belli etmez ve kime ne zaman açılacağını bilemedikleri için sağlam dururlar. Çünkü gidecek yerleri olmayanlar, kaybolmazlar.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul escort