Aşk mı? sevgi mi?


muhabbet

 

Aşk mı sevgi mi deseniz ikisi de derim.

Aşk bir karakolda komutandır ve ilişkiyi o yönlendirir. Sevgi ise çavuştur ve bazı olayları hizaya sokar bazılarını görmezden gelir, baş edemediği konuları da komutana yani aşka bildirir.

Aşk her zaman ortada gözükmez ama ansızın ne var ne yok diye sayımda yapabilir eğer siz o zaman yerinizde olmazsanız ve lakayit davranırsanız gerekli cezayı keser ve sizi akıllanmaya davet eder.

Aşk her zaman üst seviyededir ve oradan yok olması düşünülemez eğer aşkın olmadığını düşünürsek tek başına sevgi tam olarak ne yapacağını bilemez ya azar ya da çok pasif kalarak ilişkiyi zorlayabilir.

 

Aşkı ve sevgiyi tam olarak sağlamış olabilirsiniz bir de işin nasip boyutu var belki nasibinize bir ayrılık düşmüştür, severek ayrılmak. Aşk; yaşama sebebiniz ise aynı aşk aynı zamanda sizin ölme sebebinizde olabilir. Severek ayrı durmak her babayiğidin harcı değildir. Yar diye diye gezmek kolay değildir.

Evet aşka kurşun işlemez. Aşk sizi korur, o kalkanı çıkardıktan sonra savunmasız kalırsınız ve bundan sonra sizi hangi avcı vurduysa siz orada kalırsınız.

 

  • Eğer ki siz; Birlikte olduğum kişiyi Allah sanki yaratırken benden fikir almış da öyle yaratmış derseniz sizin için bu laflar lafı güzaftır, yürüyün gidin sağa sola bakmayın.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.