Ankara Psikolog – Uzman Psikolog Kübra Meşe


kübra meşe
kübra meşe

BLUE & WHİTE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK olarak Danışmanlık sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek danışanlarımıza her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup danışan memnuniyetini de önemsemekteyiz.

BLUE & WHİTE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile danışanlarımızın ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda danışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe lider bir kuruluş olmayı benimseyen kuruluşumuz, firmalar ve danışanlarına yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli danışanlarımıza aittir.

Misyonumuz;

BLUE & WHİTE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de danışan memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden hayata ve insanlara bakış açınızı değiştiriyoruz.

Vizyonumuz;

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

BLUE & WHİTE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK merkezi çayyolu psikolog olarak Ankara Çankaya’da hizmet vermektedir. Sizde kaliteli hizmet almak istiyorsanız lütfen randevu alınız.

Verdiğim Hizmetler

Aile ve Çift Danışmanlığı

Aile sorunları için profesyonel destek alma eğilimi giderek artmaktadır. Aile içi uyum sorunları, eşler arası iletişim problemleri uzman yardımı ile en sağlıklı şeklide çözümlenmektedir.

Aile içi sorunlar, çiftlerde iletişim problemleri aile terapisi uzmanı yardımıyla çözülmektedir.

Cinsel Sağlık Danışmanlığı

Cinsel sağlık danışmanlığı, cinsel işlev bozukluklarının giderilmesinde ve yanlış cinsel davranışların düzeltilmesinde kendine has özel terapi teknikleri olan bir tedavi şeklidir.

Cinsel sağlık danışmanlığı, cinsel işlev bozukluklarının giderilmesinde ve yanlış cinsel davranışların düzeltilmesinde kendine has özel terapi teknikleri olan bir tedavi şeklidir. Cinsel sağlık danışmanlığı ; sertleşme problemi, erken boşalma, cinsel isteksizlik, vajinismus, orgazm sorunları vs. gibi çeşitli cinsel sorunları çözümlemeye çalışırken bir yandan da cinsel fonksiyonları geliştirecek teknikleri öğretmeyi amaçlar.

Terapi teknikleriyle davranışlarınızı, ikili ilişkinizi analiz etmenize ve geliştirmenize yardımcı olur, cinsel zeka ‘nızı yükseltmenizi sağlar. Terapi de, sorununuzu kabul etmeniz, egzersizlerle ve terapide ki birtakım çalışmalarla sorunu aşma yollarını bulmanız hedeflenir.

Cinsel sağlık danışmanlığı ; bireylerin cinsellik alanında duygusal ve davranışsal sorunlarının çözümünü, cinsel ve ruh sağlıklarının geliştirilmesi ve korunmasını amaçlayan tekniklerin genel adıdır. Cinsel işlev bozukluklarından dolayı bozulan ruhsal dengeyi sağlamak, yeniden cinsel eğitim vermek, düşünce ve duygu alışverişi kurmak, çiftlerin veya bireylerin kendilerini tanımalarını sağlamak, cinsel çatışmaları çözümlemek, bu çatışmalardan doğan kaygı ve gerginlikleri azaltmak, çiftler arasındaki ilişkileri iyileştirip olgunlaştırmak için kullanılan tüm teknik ve yöntemlere cinsel sağlık danışmanlığı diyebiliriz.

Bireysel Danışmanlık

Bireysel Danışmanlık , bireysel psikolojik sorunların çözümlendiği psikolojik yardım modelidir.

Çocuklara, ergenlere ve yetişkinlere yönelik bireysel danışmanlık uygulanmaktadır.
Yetişkinlerde yaşanan psikolojik sorunlar, işyeri sorunları, sosyal ve kişiler arası ilişki problemleri, yakın ilişkilerdeki sorunlar ve etkili iletişim vb. konularda, Ankara Çankaya Çayyolun’da bulunan merkezimizde Uzman Psikologlar tarafından terapi ve danışmanlık verilmektedir.

Yetişkinlere yönelik  danışmanlık konularımızdan bazıları şunlardır:

• Stres Yönetimi

• Öfke Yönetimi

• Kişiler Arası İlişkilerdeki Sorunlar

• Karşı Cins İlişkilerindeki Sorunlar

• İşyeri Sorunları

• Depresyon • Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları

• Obsesif Kompulsif Bozukluk (Takıntılar)

• Fobiler

• Panik Bozukluk (Panik Atak)

• Stres Bozuklukları

• Sosyal Fobi

• Diğer psikolojik ve sosyal sorunlar

• Kişilik testi ve evlilikte/ilişkide uyum ölçeği uygulanmaktadır.

Yardım ve destek için bizi arayabilirsiniz.

 


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.