“Allah beni kendimden korusun” bakışı


 

Duyguların kalıcı olup olmaması zaman ile ölçülmüyor. Yanında az kalanın vedası çok sürebiliyor. İnsanın bu karmakarışıklığına anlam araması eksikliklerini gidermiyor, psikolojide ne kadar “kendini gerçekleştirme” bilgisi var olsa da insan bir türlü kendini gerçekleştiremiyor çünkü genetik kodlamasının düzeni böyle.

Güçlü felan değilim sadece öyle davranmak zorundayım” insanları yüzünden psikologlar televizyonda günlerini geçiyorlar, davranış bozuklukları ile duygu bozuklukları birbirine karışmış durumda, insanlar kendini farklı göstermek için Borderline Kişilik Bozukluğu olmuş, ilginçtir ki Facebook’ta herkes Mevlana. Ölmüş ama gömülmeyi bekleyen tipler her yerde. Fotoğraflar ile ne kadar oynasın o kişiler, gözlerdeki o “Allah beni kendimden korusun” bakışını silemiyorlar.

Bir de kilo problemlerimiz var. Sadece Canan Karatay’ın işine yarıyor kadın iyi para kazanıyor. İnsanları zayıflatmak için her yolu deniyorlar bir eroine başlayın kilo verirsiniz, erirsiniz hatta ölürsünüz oh miss demedikleri kaldı.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul escort