Paykasa, Paykwik, Otopay, Cashixir, Astropay Türkiye Resmi Satış Bayisi


301110-232970-astropaykartal

www.sanalkartlar.com ön ödemeli kart sistemleri firması olarak sizlere ihtiyaç duyduğunuz her az hizmet verebilmek için çaba harcıyoruz. Kurulmuş olduğumuz günden bugüne kadar kendimizi her gün geliştirerek ve yenileyerek sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini baz alan hizmet anlayışımız çerçevesinde siz değerli müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaya çalışıyoruz. Sizler de firmamızın bu özellikleri sayesinde internet sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişleri güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda sizlere kısa süreler içinde cevap veriyor olmamız da bizi piyasada bulunan diğer firmalar arasından bir adım öne çıkarmaktadır. Firma olarak Paykasa kart gibi sanal kartların satışlarını güvenilir hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Piyasada Satılmakta Olan Ucuz Sanal Kartlara Kanmayın!

İnterneti hayatımızın her anında kullanmamız beraberinde değişik ihtiyaçları da doğurmuştur. Paykwik kart gibi sanal kartları kullanmak da bu ihtiyaçlarımız arasında yer almaktadır. Ancak piyasada insanların bu ihtiyaçlarını kötü niyetle kullanan insanlar ve firmalar da bulunmaktadır. Piyasada bu sanal kartların her birini çok ucuza sattığını belirten firmalar yer almaktadır. Firma olarak sizlere, bu tip beklentinin çok dışında teklifler sunan firmalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü sanal kartların her birinin limitine göre bir bedeli vardır ve hiç kimse bu bedeli karşılamadan size sanal kart satışı yapmaz. Bu sebeple firmamız gibi güvenilir, yasal olarak sanal kartların bayisi olan firmalar ile iletişime geçerek sanal kartlarınızı satın alınız.

Sanal Kartımı Kullanmaktan Vazgeçersem Ne Olur?

Sanal kart almaya karar veren kişiler zaman zaman sanal kartın kullanımı ile ilgili tedirginliğe düşebilir. Sanal kartlardan herhangi birini aldığınız zaman onu illa ki kullanmanız gerekmemektedir. Yapacağınız ödemeyi başka bir şekilde halletmiş ya da satın almak istediğiniz ürünü satın almaktan vazgeçmiş olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sanal kartlar sizi mağdur etmez. Sanal kartınıza yüklediğiniz bakiye kesinlikle çöpe gitmez. Otopay kart gibi sanal kartlardan herhangi birini daha önce aldı iseniz ve bu kartı kullanmaktan vazgeçtiyseniz ya da sanal kartı kullanmaya fırsatınız olmadıysa sanal kartınızı bozdurabilirsiniz.

Cashixir kart gibi sanal kartların her biri size kartınızı bozdurma imkanını da sunmaktadır. Firma olarak biz de güzel kur fiyatları ile sanal kartlarınızı yeniden nakit paraya dönüştürmeniz için size fırsat sunuyoruz.

Sanal Kartımı Yeniden Nakit Paraya Nasıl Çevirebilirim?

Herhangi bir sebep ile kullanmaktan vazgeçtiğiniz ya da kullanamadığınız sanal kartlarınızı bozdurmak için yapmanız gereken işlemler şu şekilde sıralanabilir:

  • Astropay kart gibi sanal kartlardan birine sahipseniz öncelikle firmamıza sanal kartınızı bozdurma talebinizi iletmeniz gerekmektedir.
  • Sanal kartınızı yeniden nakit paraya dönüştürme talebinizi firmamıza iletmenizin ardından, firma olarak biz sanal kart limitiniz üzerinden bir hesaplama yaparız.
  • Yapılan hesaplamanın ardından da yaklaşık 15 dakika sonra paranızı iade alabilirsiniz.

Sanal Kartımı Bozdurmak İçin Belirli Bir Limit Olması Gerekir Mi?

Sanal kartlarınızı kullanmaktan vazgeçtiğiniz anda yeniden nakit paraya dönüştürebilme imkanınızın olması güzel bir ayrıcalıktır. Firma olarak sanal kartlarınızı bozdurmak için sizlere herhangi bir alt limit koymuyoruz. Sanal kartınızın limiti 10 Euro da olsa 250 Euro da olsa kartınızın bozdurma işlemini gerçekleştiriyoruz. Ekip arkadaşlarımıza sanal kart bozdurma talebinizi iletmenizin ardından, onlar sanal kartınız ile alakalı gerekli işlemleri gerçekleştirir ve paranız ekip arkadaşlarımıza iletmiş olduğunuz hesap numarasına yatırılır. Firma olarak sizlere her konuda sağladığımız kolaylığı sanal kart bozdurma konusunda da sağlamaya çalışıyoruz.

Astropay Kart satın almak için www.sanalkartlar.com/astropay/ linkine tıklayınız.

 

 

   

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir