Merter Halı Yıkama


Merter halı yıkama hizmeti sunan fabrikamız,  2016 yılında kurulduve  son model cihazlarla halı yıkamacılığı hizmeti sunmaktadır.  Yerinde halı yıkama hizmeti de sunan firmamız, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti  en uygun fiyata gerçekleştirerek hem bütçenize uygun hem de hijyenik ve sağlığa zararı olmayan temizlik ürünleri ile halılarınızı ilk günkü haline dönüştürüyoruz.  Halı yıkama işlemleri evlerde  yapılamayacak kadar zorlu bir işlemdir.  Evde halı yıkamak için hem alanın büyük  olması gerekmekte hem de temizlik ürünlerinin doğru bir şekilde  seçilmesi şart. Aynı zamanda halıların yıkama öncesinde  tozlarının alınması tam bir temizlik işlemi için oldukça gerekli bir adımdır. Halılarımızın kuruma işlemi de  zorlu bir süreçtir, halıların kuruması bazen günlerce sürmektedir.

Kurumayı bekleyen halılar kuruma süresi uzadıkça zamanla  koku yapmaya başlayacak ve çürümeye kadar gitmektedir. Halı yıkama firmalarında bulunan toz alma makineleri sayesinde, halıların yıkama öncesi tozları alınarak yıkamaya hazır hale getirilir. Halıların tozlarının güzel bir şekilde  alınması sayesinde, halı şampuanı en dibe kadar nüfuz eder ve kiri, tozu söker atar. Sıkma işlemlerinde  büyük makinelerin yardımı sayesinde, halıların içerisinde kalan sulardan arındırılarak kuruma işlemine geçilir. Uygun hava koşulların, dışarıda kurumaya alınır ve kuruma  süresi yaklaşık 2,3 günde  tamamlanmaktadır.

Düzenli halı yıkama işlemi sağlığımız açısından oldukça önemli bir faktördür. Halıların kirliliği çoğu zaman gözle görünmez ve temiz oldukları kanısına  kapılırız. Ama  dibe çökmüş olan, toz tanecikleri, kıl, tüy, böcek yumurtaları veya birikmiş ölü deriler,  sürekli vücudumuz ile temas halinde bulunan halılardan sağlığımızı olumsuz etkileyecek etkenler olmuştur. Özellikle evde bulunan çocukların en popüler oyun alanlarının halılar olduğunu göz önünde  bulundurmamız gerekmektedir. Merter halı yıkamacı sayesinde sağlığımızı koruyacak temizlik işlemlerini düzenli aralıklarla yaptırmamız gerekmektedir.

Günümüz zamanında  halı yıkama işi çok zahmetli olduğu için artık kimse evde  yıkamakla uğraşmıyor. Yetersiz alan ve kabarık gelen su faturaları yüzünden  genelde  halı yıkama firmaları tercih ediliyor ve dertsiz bir şekilde  halıların temizliği sağlanıyor. Bağcılar halı yıkama hizmeti sunan firmamızı tercih ederek, halılarınızı düzenli olarak yıkatabilir ve sağlıklı bir şekilde  hayatın akışını yakalayabilirsiniz. Güngören halı yıkama hizmeti de sunan firmamız, Güngören içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Aynı zamanda  ana merkezimizin bulunduğu yer olan Güngören halı yıkama, hızlı servis seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır. Merter halı yıkamacı olarak sağlıklı ve temiz günler diler, sizlere  sunduğumuz bu hizmetlerden faydalanmanızı umarız.

 

 

 

Furkan Dede
  İçime attıklarım içimden atamadıklarım.           

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merter Halı Yıkama

log in

reset password

Back to
log in