LG Beyaz Eşya ve TV Servisi


LG Beyaz Eşya ve TV Servisi

Dünyaca ünlü LG markası, birçok ürün grubunda son teknoloji cihazlarıyla ön plana çıkmaktadır. Uzun bir süredir Türkiye pazarına hizmet sunan LG, özellikle ekran çözümlerinde kalitesiyle fark yaratan ürünlere imza atmaktadır. Tüm Türkiye’de yaygın bir satış ağıyla hizmet sunan LG firması, uzun yıllar dayanan ve tüketicilerin kullanmaktan memnuniyet duyduğu ürün gruplarına sahiptir. LG ürünlerinin servis ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kurduğumuz LG Servis hizmetlerimiz markanın tüm modellerine hizmet sunan geniş bir kadroyla yürütülmektedir.

Firmamız bünyesinde LG Servis hizmeti veren tüm personellerimiz konusun deneyimli, son teknoloji ürünlere hakim, LG markasının tüm ürünlerinde uzun servis deneyimlerine sahip elemanlardan oluşmaktadır. Hız ve kalitenin öneminin farkında olan firmamız, sunduğu tüm servis hizmetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütmektedir.

Profesyonel hizmet kalitesini ön plana çıkararak gerçekleştirdiğimiz tamir ve bakım işlerimizde personellerimiz, en kısa sürede cihaza müdahale ederek, uzun süreler boyunca ürününüzü kullanamama durumu yaşamanızı engellemektedir. Adresinize gelen mobil ekiplerimiz cihazınızın sorununu tespit ederek tamir onayı almalarıyla birlikte kısa süre içerisinde tamirat işlemini yapacaktır.

LG servis hizmetimize ulaşabilmek için 444 88 48 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize bağlanabilir, sizler için sunduğumuz 7/24 servis hizmetimiz için arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Geniş bir ekiple çalışan firmamız en kısa süre içerisinde cihazınızın arıza sorununu çözecek, ürününüzü ilk günkü kalitesinde çalışır hale getirecektir. Firmamızdan alacağınız tüm servis işlerinden çok memnun kalacaksınız.
Website: http://www.lgservis.org

   

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi çekebilir